CIĘŻKI DYM

Pierwszy taniec to nieodzowny element każdego weselnego przyjęcia. Jest on traktowany jako celebracja miłości oraz jedności pomiędzy Nowożeńcami. Państwo Młodzi przygotowują się do niego ćwicząc tygodniami. Chcąc uczynić swój pierwszy taniec wyjątkowym i niepowtarzalnym, zachowanym jak najdłużej w swojej pamięci, jak i w pamięci gości weselnych Nowożeńcy urozmaicają go poprzez różnego rodzaju dodatki, jak np. oferowany przez nas ciężki dym. Okazała chmura wytwarzana z naszej maszyny sprawi, że weselni goście zapamiętają Wasz pierwszy taniec, jako spektakularny, a Wy poczujecie się, jak w niebie.

Trochę danych technicznych:

Na wstępie należy wskazać, że jak każdy nasz sprzęt, tak i maszyna do ciężkiego dymu jest wysokiej klasy i jest jedną z najlepszych na rynku branży eventowej. Ciężki dym wytwarzany z naszej maszyny powstaje na bazie zamrożonego dwutlenku węgla (suchego lodu) i unosi się nisko nad ziemią tworząc gęste chmury.

Dym jest bezwonny i tym samym nie powoduje alergii , dzięki czemu macie Państwo pewność, że Wasi goście nie dostaną nagłego ataku duszności, jak to zdarza się przy maszynach działających na sztuczne płyny. Chmura, która powstaje z naszej maszyny nie pozostawia po sobie mokrych plam na parkiecie!

Chmura wytwarzana jest z maszyny przez ok. 3.5 – 4 minuty, czyli przez cały pierwszy taniec. Jednakże utrzymuje się na parkiecie znacznie dłużej.

Przy rezerwacji terminu zawsze podpisywana jest umowa (zazwyczaj drogą online), gwarantująca Państwu prawidłowe wykonanie usługi.

Cennik

Ciężki dym

450PLN
  • w cenie dojazd i montaż
  • dojazd 30 km gratis
  • całkowicie bezpieczny dla weselnych gości